OFİS TEMİZLİĞİ

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi ofis ve işyeri temizliği gibi hizmetleri de vermektedir.

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi bugüne kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Size en temiz çalışma mekanları sunarak uzun soluklu devamlı bir temizlik hizmeti vermekteyiz.

Her türlü temizlik hizmetleri konusunda uzman ekibimiz deneyim kazanıp firmamızın gelişimine katkı sağlamış ve önemli, tertipli çalışmalar sonucunda pozitif bir şekilde siz değerli müşterilerimize yansıtmıştır.

Ofis Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi vermiş olduğu tüm hizmetlerde temizlik kurallarını ve hijyen standartlarını benimseyerek uygun olarak yapılır. Çünkü İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi hem çalıştığımız mekanların hem de ekibimizin sağlığını düşünmeyi zorunlu kılar.

Ofis ortamında çalışan bireyler düzen ve tertip konusuna çok önem verirler. Biz İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak temizlik personellerimiz hizmete başladığı andan itibaren çok titiz bir şekilde yaklaşır.

Ofislerde genellikle çalışanlar, en çok çalışma masalarını kullanırlar, zaman içerisinde biriken; kir ve toz hem görünüm açısından çok itici bir hal alır hem de sağlık açısından tehdit oluşturur.

Ofis ve işyeri temizliğinde masa temizliğine çok önem verilir çünkü ofisin bütünlük anlamındaki temizliğini kapsar. Zeminlerde aynı şekilde temizlikle uyum halinde olmalı. İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi işinde son derece profesyonel bir yaklaşım gösterir ve vermiş olduğu tüm hizmetler sonucunda oto kontrol sistemini devreye sokup en azından alınan hizmetleri kontrol etmeye büyük önem verir.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Telefonların temizliğine çok dikkat edilmeli, ayrı bir beyaz bez ile alkol bazlı kimyasallarla temizlenmeli, çünkü mikroplar ağız yolu ile çok çabuk bir şekilde bulaşabilir. Bu yüzden kullanılan temizlik bezleri sadece telefon temizliğinde kullanılması gerekmektedir.
  • Çöp kutularının içine yerleştirilen çöp poşetleri patlak, yırtık veya su sızdırıyorsa çöp alımında değiştirilmeli.
  • Temizlik yapılırken masa üzerindeki hiçbir evrağın ve eşyanın yeri değiştirilmemeli.
  • Çalışma esnasında kesinlikle eldiven kullanılmalı bu sayede mikropların bulaşması ve çapraz bulaşma engellenmiş olur.
  • Hizmet alınmadan önce kullanılacak tüm ekipmanlar kontrol edilmeli. Eksiklikler var ise tamamlanmalı.
  • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmeli.

 

Ofisler genellikle yoğun çalışma ortamına sahiptir ve çalışan sayısının fazla, ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu çalışma ortamıdır. Bu yüzden her gün düzenli olarak temizlik ihtiyaçlarının karşılanması gerekir.

Gün içi temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için bünyelerinde çaycı personel ve temizlik personeli bulundurmaktadırlar.

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketinde çalışan personellerimiz tuvalet temizliği, koridor temizliği, toplantı odası temizliği ve giriş kapı paspaslarının temizliği gibi çok kullanılan alanlar günlük olarak temizlenir.

Mevsim Temizlik

İletişim Formu