VİLLA TEMİZLİĞİ

 

Villa temizliği hizmetleri ile İstanbul Avrupa yakasında profesyonel eğitimli, sigortalı ve deneyimli bayan personellerle hizmet veren İstanbul Mevsim Temizlik haftanın yedi gün yirmi dört saati villa temizliği konusunda memnuniyet garantili temizlik hizmetleri sunuyor.

İstanbul'da Villa Temizliği Konusunda En İyi Hizmet

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi; günlük, haftalık ve aylık olarak villa temizliği konusunda temizlikçi bayan tedariği sağlayan firmamız düzenli olarak aynı temizlikçi ile çalışmanıza da olanak sağlamaktadır. Firmamızda istihdam ettiğimiz alanında uzman bayan temizlikçilerimiz, ütü ve çamaşır yıkama, genel villa temizliği gibi ev işlerinde de en iyi sonucu almanız için titizlikle çalışmaktadır. Villa temizliği ve tüm temizlik ihtiyaçlarınızda eksiksiz ve ekonomik çözümler sunan firmamız size bir telefon kadar yakın mesafededir.

İstanbul Villa Temizlik Şirketi

İstanbul Mevsim Temizlik şirketi villa temizliği hizmeti vermektedir. Yaşadığınız ev ne kadar büyüklükte olursa olsun İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi 24 saat içinde uzman kadromuz ile birlikte baştan sona temizliği yapıp size teslim ediyor.

 

Villanızda çatı, havuz, garaj, bodrum, camlar, villanın dış cephesi, mutfağı, ahşap parkeleri ve zeminleri, avize ve aydınlatmalarına kadar, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, zemin temizliği ve mermer cilalama, inşaat sonrası villa temizliği, saunasına kadar tüm temizlik detay inceliklerini biliyor ve ona göre uygulamalarımızı yapıyoruz.

 

 

İstanbul Mevsim Temizlik birçok villa temizlik şirketleri arasında en iyisidir. Yalı, villa, köşk temizlikleri için hizmetler alabilirsiniz. İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi dilediğiniz zaman hizmet vermeye hazırdır.

 

Villa Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Oda ve Salon Temizliği

Hemen hemen her evde ıslak-kuru vakum, ince toz alıcı aletler, buharlı makine kullanılır.
Temizlediğimiz her villa, yalı, köşk ve ev için 3 adet yeni, temiz bez, fırça ve sünger açılır.
Pencere ve camların doğramalarının silimi yapılır.  Rafların, çerçevelerin, tabloların, prizlerin, avize ve lambaların temizliği detaylıca yapılır.

Bütün kapıların temizlenmesi eğer buharla temizlik yapılmaya uygunsa buharla temizliği yapılır. Halı süpürülmesi eğer istenirse yıkanması yapılır. Parke alanına sahip yerlerin temiz ve nemli bir mopla silinmesi işlemi gerçekleştirilir, son olarak koltuk ve mobilyaların temizliği
yapılır.

  

Mutfak Temizliği

Beyaz eşyaların; fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı altları çekilerek, alt, iç ve dış temizlikleri yapılır. Fırın, aspiratör, ve civardaki yağların etkili, yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi sağlanır. Çekmece ve dolapların içleri boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılır. Seramik alanların ve fayansların temizliği sağlanır.
Siyaha dönen derz aralarının buharla parlatılması, ıslak ya da kuru vakumla süpürülmesi ve hafif nemli mopla zemin temizliği yapılır. Son olarak camların ve kapıların doğramalarının silinme işlemi yapılır.

Lavabo, Banyo ve Tuvalet temizliği

Lavoba ve tuvaletin ovulması ve parlatılması, duşa kabin, küvet ve jakuzinin temizlenmesi, dolapların iç ve dış temizliğinin yapılması, aynaların parlatılması, zeminlerin mopla, vakumla yada gerekiyorsa derz araları için buharla temizlenmesi sağlanır.

Bahçe Temizliği

Bahçe içerisinde çöpler ve yapraklar toplanır, seramik alanlar varsa silme ve yıkama işlemi yapılarak temizlenir.

Kış bahçesi sandalye, masa, çardak silme işlemi yapılır.
Havuz temizliği yapılır. Bahçe içindeki fayans, cam çerçeve, kapı temizliği yapılır.


Villa temizliği yapılırken yukardan aşağıya doğru kat kat inerek yapılır. Villa temizliği kolay bir işlem değildir. Çalışma yapılırken elektrikçi, boyacı, perdeci kesinlikle girmemeli odalarda dolaşmamalıdır. Cam temizliği yapılırken yüksek camlarda mevcut sistemleri ve yükseltici platformlar ile temizlik hizmeti yapılmaktadır.

Villalarda otopark, kazan dairesi ve spor odalarına kadar ilaçlanması çok önemlidir.

Özellikle yaz aylarında haşere oluşumuna çok dikkat edilmelidir.

 

Mevsim Temizlik

İletişim Formu