Dış Cephe Temizliği Ve Cam Silme

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak Dış cephe ve Cam Silme Temizliği hizmeti de vermekteyiz.

Dış Cephe ve plazaların camlarının silme ve temizliği konusunda İstanbul Mevsim Temizlik şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerle size ekonomik çözümler sunar. Rezidans cam temizliği, plaza, AVM ve diğer yüksek binaların dış cephe cam temizliği ve cam silme işlemlerini özel vinçlerimiz ve uzman kadromuzla kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

Hava şartlarına bağlı olarak kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği, yıkama işlemlerinin belirli aralıklarda dış cephe temizliği yapan firmalar ve profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapıldığı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için genel olarak vinçle ya da askı ile yapılan profesyonel cam silme ve temizlik çalışmasıdır. İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelerde dış cephe temizliği konusunda en iyi hizmeti sunan Mevsim Temizlik Şirketi, Dış cephe cam temizliği konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak plaza ve diğer yüksek binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanması konusunda hizmet sunmaktadır. 

Dış Cephe Temizliği kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireç skalası, köpürme, mikroorganizmalar ve boya dahil olmak üzere çok çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Bina Cam Temizliği yaptırmak istememizin başlıca sebepleri bunlarla sınırlı değildir. Firmamızın veya kuruluşumuzun dış cephe panjur temizliği gibi sorunları dış görünüşünü ve firmanızın gösterişine gölge düşürebilir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

En öncelikli işlem bir firma Cam Temizleme ya da Dış Cephe Temizliği hizmeti veriyorsa remi olarak bir kurum ya da kuruluşa bağlı olmalıdır. Gerekli zamanlarda denetlemeye tabi tutulmalı ve düzenli olarak ekipmanlar ve çalışanlar periyodik bakımından geçmelidir. Dış Cephe Temizliği ya da Cam Silme hizmetlerinde bütün analizler yapılmalı ve planlı bir şekilde yürütülmesi gerekir.

Cam, bina temizliği yaparken dış kaplama malzemelerinin çok iyi analiz edilip ona göre temizlik malzemeleri belirlenmeli ve uzman ekip seçilmelidir. Çalışmalar bittikten sonra ekip temizlik aşamasına geçmeden önce çalışacak personellerin makine parkuruna göre gerekli eğitimleri ve çalışmaları yaptırmalıdır.

Bina, dış cephe temizliği yapılırken dış cephenin yapı malzemesine göre farklı kimyasallar ile temizlenmelidir. İstenilen temizliğe başlanmadan önce bir demo çalışması yapılmalı hizmet alan kişi, kurum ya da kuruluşa teyit ettirilmeli ve anlaşılan temizlik firması da anlaşmaya uyarak karşı tarafı memnun etmelidir.

Dış Cephe Temizliğini Biz Nasıl Yapıyoruz?

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak verilen her hizmette kalite standartlarını ve her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet sağlamıştır.

Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmetimiz her geçen gün firmamızı büyütmekte ve değerimize değer katmaktadır.

·            Basınçlı Yıkama

·            Yumuşak Temizleme

·            Parlatma ve Lekeleri Giderme

·            Cephe Elemanları, Çatı ve Tente Temizliği