EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ


Ev temizliği ihtiyaçlarınızda İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi yedi yirmi dört yanınızda! Gece ya da gündüz fark etmez, ev temizliği ya da temizlikçi bayan gereksinimlerinizde bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan firmamız, günlük ev temizliğiev temizliği yapan kadın ve güvenilir temizlikçi bayan gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, profesyonel ve kurumsal bir temizlik şirketidir.

İstanbul Mevsim Temizlik şirketi personellerimiz, tecrübeli, eğitimli, uzman ve titiz kişilerden seçilmiştir. İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi ev temizliği konusunda işinin ehli yardımcı bayan arkadaşlarımız titiz çalışma programı ile evinizi kısa sürede baştan aşağı temizlemektedir.

Günümüzün yoğun temposunda ev temizliği yapabilmek çoğu insana zor gelebilir. Bu şartlarda evimizin tüm işleri ile ilgilenmek, başa çıkmak çok zor oluyor. Özellikle detay temizlik çok daha sıkıcı ve zor. Yerlerin silinmesi, ovulması ya da vakumlanması; fırın içi temizliği tüm bu işler zaman alıcı ve sıkıcıdır. Bu işleri elbette kendiniz yapabilirsiniz fakat bizlerde sizlere yoğun çalışma hayatınızda İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak büyük bir istekle yardımcı olmaya hazırız.

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak gerek işteki kalitenizi düşürmemek gerekse sosyal ihtiyaçlarınız ve ailenizle geçirmek istediğiniz kaliteli zamanları size geri vermek istiyoruz.

Ev Temizlik Hizmetleri Şirketimiz

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi, 2000 yılından bu yana gelen, uzun yıllardır sayısız firmaya ve kişiye hizmet vermiştir. Deneyimli, uygun fiyatlı, kişiye ve aileye özel her türlü müşteri portföyüne hitap eder.

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iki haftalık, haftalık, aylık veya bir defalık verilen hizmetlerimiz mevcuttur. Uzman ekibimiz, evinizin nasıl parlak ve temiz bir şekilde organize edildiğini bilirler.

Özel Ev Temizlik Hizmetleri

Herkes evinin temiz ve düzenli olmasını ister, bizde tam bu aşamada devreye giriyoruz. Çalışkan ve güvenilir ekibimiz her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz her hizmet evinize uygun bir şekilde bireysel olarak uyarlanmıştır.

 

Eğer almak istediğiniz başka bir hizmet varsa lütfen bize geri bildirim verin.

Mesela evinizin herhangi bir odasında ya da belirli bir alanda daha özenli daha detaylı bir temizlik hizmeti verilmesini isteyebilirsiniz. Her zaman istediğiniz şekilde bu hizmeti alabilirsiniz. Uzman kadromuz en iyi hat ekipmanlarımız ve en iyi, sağlıklı ürünleri kullanarak evinizi tozlardan arındırarak temizliyor ve dezenfekte ediyoruz.

Aslında size yeşil temizlik hizmeti veriyoruz. Aileniz, çevreniz ve eviniz için güvenli olan doğal ve kimyasal ürünleri kullanıyoruz.

Temizlik Hizmetleri ekibimiz

İstanbul Mevsim Temizlik Şirketi olarak ekibimizin bünyesinde olan her çalışanımız işinin ustasıdır. Sizlere hem vermiş olduğunuz paranın değerini hem de gönül rahatlığını veren yüksek kalitede bir temizlik hizmeti sunacaklarından emin olun.

Daireniz için en uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Kısaca Temizlik Hizmetimizi Detaylandırmak Gerekirse;

Ev Temizliği;

İstanbul ev temizliği hizmetimizin önemli bir bölümü olan oda temizliği hizmetimizde yardımcı gündelikçi bayan personellerimiz tarafından; vitrinler, masa ve sandalyeler, kitaplık, koltuklar, sehpa, etajer, dolaplar ve odada bulunan diğer tüm eşyalar gerekirse içleri de boşaltılarak en küçük ayrıntılarına kadar temizlenir. Elektronik eşyalar da diğer tüm eşyalar gibi büyük bir itina ile temizlenir. Halı, kilim ve zemin temizliği de oda temizliğimize dahildir.

Cam Temizliği;

Pencere mermerleri, iç ve dış cam; profesyonel gündelikçi yardımcı bayan personellerimiz tarafından özenle temizlenir.

Balkon Temizliği;

Zemin temizlenir, korkuluk varsa temizlenir, cam balkon ise camlar da dikkatle temizlenir.

Mutfak Temizliği;

Talep etmeniz halinde dolapların içindeki her bir ürün tek tek temizlenir. Buzdolabı, ocak, fırın gibi temizliği kolay olmayan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların genel temizliği sağlanır. Lavabo, eviye, tezgah gibi ıslak bölümler temizlenir. Duvarlar ve zemin temizliği gerçekleştirilir.

Tuvalet ve Banyo Temizliği;

Küvet, duşa kabin, lavabo, alaturka ve alafranga tuvalet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler dezenfekte edilir. Zamanla veya kullanıma bağlı olarak sararan seramik kısımlar özel işlemler uygulanarak beyazlatılır, kalebodur, fayans ve mermer bölümler ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Banyo ve tuvaletlerin kalan diğer kısımları da herhangi bir mikrop kalmayacak şekilde dezenfekte edilir.


      

Mevsim Temizlik

İletişim Formu